czwartek, 2 stycznia 2014

Trendy 2014

Zima jeszcze dobrze u nas nie zagościła. A najwięksi projektanci mody już biorą się za przygotowania trendów na wiosnę i lato 2014.
Co nowego?
Hitem będzie:
Pudrowy róż, który nadaje się świetnie na wieczór i do pracy. Jest kobiecy delikatny i w przeciwieństwie do jego innych odcieni nie robi z kobiety typowej lalki barbie.
Prócz tego koloru będą jeszcze:
 Biel, krem, jasna zieleń, błękit. Czyli tradycyjnie jeśli chodzi o sezon wiosenno - letni wchodzi paleta jasnych barw, której tak niektórym z nas brakuje w sezonie zimowym.
Jednakże kreatorzy przygotowali dla nas pewną niespodziankę i oprócz wyżej wymienionej już palety jasnych odcieni, pojawia się czerń tak świetnie kontrastująca z tymi kolorami.
Jeśli więc ktoś pomyślał, że na wiosnę czerń wychodzi z mody grubo się pomylił. Odcień ten nie tylko pozostaje w szafie jako jeden z najmodniejszych kolorów. On będzie hitem tego sezonu.

Najmodniejsze wzory
Kwiaty - to już chyba tradycja, że na wiosnę ubrania zakwitają.
W tamtym roku pojawiły się na spodniach, teraz pora na żakiety i tradycyjnie bluzki.
Krata - zwykle jest modna jesienią, ale teraz...

Widać w tym sezonie królują jasne kolory, materiały lekkie zwiewne, kontrastujące z dobrze nam już znanymi skórzanymi elementami. Skóra może być dodatkiem, ale równie dobrze może tworzyć całość stroju.